آغلاما سن آغلاما-محمدحیدری آهنگساز و ترانه سرا :محمدحیدری تنظیم کننده و میکس مستر: پامبا رکورد:استودیو تمپو ملودی:استودیو سئوگی سوزلر: چم دومان اولوب گونوم سارالیب سولوب گولوم نجه بوغمه دوزوم یارالییب اورک، سوزون گوز یاشیم آخیر گولوم غم کدر باخیر گولوم بلکه ده آخیر گونوم بویوندو یاغیر گوزوم داغلاری آلیب دومان اومودوم سولوب آمان آز اولار قارا گونون عمورو یاریم دایان گوزو گوتومز منیم خوش گونومو بو فلک یولوم اولوب قار کولح گوناهیم ندیر فلک آغلاما سن آغلاما اورگیمی داغلاما گئدیرم من گدیرم قارا بختیمنن قالام آغلاما سن آغلاما اورگیمی داغلاما گئدیرم من گئدیرم قارا بختیمنن قالام سوزومو یازیب گئددیم سویرم دییب گئددیم دونوب بیر باخیب گددیم گوز یاشی آغیب گئددیم اورگیم دولوب گولوم غم منی یوروب گولوم اولدوزوم سونوب گولوم طالعیم دونوب گولوم داغلاری آلیب دومان اومودوم سولوب آمان آز اولار قارا گونون عمورو یاریم دایان گوزو گوتومز منیم خوش گونومو بو فلک یولوم اولوب قار کولح گوناهیم ندیر فلک آغلاما سن آغلاما اورگیمی داغلاما گئدیرم من گدیرم قارا بختیمنن قالام آغلاما سن آغلاما اورگیمی داغلاما گئدیرم من گئدیرم قارا بختیمنن قالام برای دانلود روی لینک زیر کلیک کرده و دریافت لینک دانلود را انتخاب نمایید
لینک دانلود آهنگ آغلاما سن آغلاما محمدحیدری
سایت سرگرمی و تفریحی آغلاما ,گولوم ,گئدیرم ,قارا ,داغلاما ,قالام ,داغلاما گئدیرم ,اورگیمی داغلاما ,آغلاما اورگیمی ,بختیمنن قالام ,قارا بختیمنن ,قارا بختیمنن قالام , منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مقالات اموزشی آسانسور و پله برقی بهترین سایت متخصص ارتودنسی در غرب تهران ، دکتر فرهاد صدرالدینی حسامروید دیزاینستان وبلاگ رسمی روستای چهاربرج از توابع شهرستان اسفراین